izmir düğün fotoğrafçısı Cenk Kaya Hakkında

izmir düğün fotoğrafçısı Cenk Kaya Hakkında

Fotoğraf sanatçısı Cenk Kaya fotoğraf ve doğa sevdası onu makinesiyle ayrılmaz ikili haline getirdi. Zaman zaman bu uğurda kendi yaşamını da ihmal eden Cenk Kaya,Fotoğraf çekme sevdasının peşinde koşmaya devam etmektedir.

Yaşam alanının tamamını görerek yeni nesil Freelance fotoğrafcılık teknikleri ile daha güzel fotoğraflar çekmeyi amaç edinmiştir. Bu sevdanın peşinden koşan Cenk Kaya studio dışına çıkarak özgür fotoğrafcılık yapmaktadır. Cenk Kaya çalışmaları ile yeni fotoğraf çekme teknikleri geliştirerek siz değerli müşterilerinin ihtiyaclarına cevap vermektedir. Cenk Kaya sorunsuz uygulamalarıyla tam müşteri menuyeti sağlamıştır.

izmir düğün fotoğrafçısı Cenk KAYA
İzmir’de düğün fotoğrafçısı arayan çiftlere İzmir’in güzel gelinlerine layık düğün fotoğrafları için İzmir düğün fotoğrafçıları arasından iyi isimlerden biri olan Cenk Kaya Düğün fotoğrafçılığı alanında daha iyi, anlamlı ve kaliteli hizmet vermek, fark yaratmak için çalışan fotoğrafçılardan.
Düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, katalog çekimi gibi türlerde birlikte çalışabileceğiniz bir fotoğrafçı, İzmir Düğün Fotoğrafçısı Cenk Kaya şehir dışında ve bir dokusu olan açık her mekanda çekim yapıyor. Çekimden sonra orijinal kopyaları teslim eden Cenk Kaya Randevu için elinizi çabuk tutmalısınız, unutmayın!

CENK KAYA
FOTOĞRAF SANATÇISI
TEL : + 9 0 5 3 6 921 01 00
TEL (Ofis) : + 9 0 232 364 02 40
Şükran Kurdakul Sokak No : 14 Daire :4
KARŞIYAKA ZİRAAT BANKASI ÇARŞI ŞÜBESİ YANI KARŞIYAKA-İZMİR
E-Posta : cenkkaya0228@gmail.com

Telefon