Düğün Hikayesi Nedir

Düğün Hikayesi Nedir

Düğün Hikayesi Nedir Düğün Hikayesi Fotoğraf çekimi düğün sabahında başlar ve düğün gecelerinin sonunda biter düğün gününün tam bir hikayesinin fotoğraf karelerine yansıtılmasıdır. Düğün için hazırlanmanızla başlıyor, evdeki hazırlık telaşlarınız , koşuşturmanız bütün heyecanıyla fotoğraf karelerine yansıyor. İsterseniz de hem fotoğraf hem de video ile kaydetme yolunu seçebilirsiniz.Bunu ister düğün fotoğrafı olarak kurgulayabilir ve fotoğrafla kaydetme yolunu seçebilirsiniz, İzmir Düğün Hikayesi olarak bizim önerimiz gün boyu çekilen fotoğraflarınızın ve bir de düğün hikayesi filminizin olmasıdır. Çünkü ikisinin de anlatım olanakları birbirinden farklıdır.Bu bir belgeseldir. hgcsoft

Kuaförde saçınız ve makyajınız yapılırken fotoğraflar çekiliyor ve hiçbir detay kaçırılmıyor. Düğün hikayenizi fotoğraflarken, Bu arada daha önce birlikte oluşturduğumuz konsept kapsamında dış mekan fotoğraflarınızı çekiyorum.İzmir ve Alaçatı’da Dış Mekan Düğün Fotoğrafçısı olarak İzmir’de ve Alaçatı’da çekmiş olduğum gelin ve damat dış mekan izmir düğün fotoğraflarımı inceleyeniz. Dış Mekan fotoğraflarınızın çekileceği anlar sizlerin ömür boyu unutamayacağız kareler olacaktır.Bu konuda endişeniz olmasın .

Daha sonra gelin alma eğer hala devam ediyorsa bu çekilir, devamında ilk dans ve düğünden karelerle alınarak düğün hikayesi filminiz ve fotoğraf kareleriniz oluşmuş oluyor. Dış mekan fotoğraf çekimi aynı gün veya düğünden sonra daha rahat olacağınız bir günde de yapabilirsiniz. Bu konuda ofisime gelerek hem albümlerimi inceleyebilir.yada daha detaylı bilgi tarafımdan verilir. Düğün Hikayesi çekimleri birbirini takip eden çekimler olacağından fiyatlandırma işlemleri. Alcağınız hizmetin hangileri olacağı belirlendikten sonra fiyatlandırılır.Detayların görüşülmesi gerekir.

Telefon